autoryzowany salon Guinot
Zadzwoń do nas: 32 226 17 69
43-190 Mikołów ul.Powstańców 11 Zobacz na mapie
Pedicure

Pedicure

Pedicure

Pedicure to zabieg kosmetyczny, którego celem jest upiększenie stopy i nadaniu jej swego rodzaju “lekkości”. Polega na usunięciu stwardniałej skóry, skórek wokół paznokci i opiłowaniu płytki paznkociowej. Rozróżnia się trzy rodzaje pedicure: kosmetyczny, leczniczy oraz biologiczny.

Gehwol

Linia produktów do pielęgnacji stóp, która odniosła sukces dzięki wykorzystaniu naturalnych składników oraz najnowszej technologii. Produkty firmy Gehwol są nad wyraz skuteczne i zostały opracowane w wyniku ścisłej współpracy ze specjalistami pielęgnacji stóp. Rozwiązania Gehwol wykorzystujemy w Palladium.

Pedicure klasyczny

Pedicure polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka oraz obcięciu paznokci. Pod koniec zabiegu wykonujemy masażu stóp z użyciem profesjonalnych kosmetyków do tego przeznaczonych. Gwarantujemy, iż różnorodne kremy i pianki wyraźnie poprawiają ich wygląd i ogólną kondycję.

Pedicure leczniczy (bezpieczny zabieg przy użyciu frezarki)

Pedicure leczniczy jest doskonałym uzupełnieniem codziennego dbania o stan naszych paznokci. Z posiadanym doświadczeniem (zdobywany latami) możemy nie tylko zadbać o piękny wygląd stóp naszych Klientek, ale również raz na zawsze pozbyć się takich dokuczliwych dolegliwości jak: odciski, wrastające paznokcie, pękające pięty czy też modzel.

Żelowanie naturalnej płytki paznokci stóp (żele firmy Alessandro Interrnatinal)

Żelowanie naturalnej płytki paznokcia daje naturalny efekt, który utrzymuje się nad wyraz długo. Głównym zadaniem żelu nie jest wspomaganie paznokcia, lecz jego solidne i kompletne utwardzanie. Daje to efekt, pięknych zadbanych stóp.

Zabieg pielęgnacyjący skórę stóp,wykonywany przy użyciu samorozgrzewających rękawic.Zawierają one serum bogate w składniki odżywcze.

Zadzwoń do nas

Umów się na wizytę: 32 226 17 69

Wyślij e-mail

Zarezerwuj termin: kontakt@palladiummikolow.pl

 

Bon upominkowy

Współpraca

Dermatolog

Specjalistyczne konsultacje i zabiegi z zakresu dermatologii:
usuwanie:

  • zmarszczek (botox, kwas hialuronowy),
  • rozszerzonych naczyń krwionośnych,
  • przebarwień i innych zmian skórnych.

Dietetyk

Indywidualne programy odchudzające i lecznicze, poradnictwo żywieniowe.

Umów się! 32 226 17 69.