autoryzowany salon Guinot
Zadzwoń do nas: 32 226 17 69
43-190 Mikołów ul.Powstańców 11 Zobacz na mapie
O nas

Przeczytaj o nas

O nas

Studio Urody Palladium jest kompleksowym salonem piękności świadczącym usługi w zakresie: fryzjerstwa, kosmetyki i endermologii.

Nie usta czy oko gwarantem piękna, ale harmonia i urok całości.

Funkcjonujemy na rynku od 1993 roku, niezmiennie oferując usługi najwyższej jakości. Cechuje nas profesjonalizm, który jest wynikiem specjalistycznych szkoleń i kursów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, świadczymy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonym sprzęcie oraz najlepszych kosmetykach. Zapewniamy miłą obsługę, dzięki czemu wizyta w naszym salonie to czas relaksu i oderwania od rzeczywistości.

Nieustannie się rozwijamy, by nasze zabiegi upiększające w jak najlepszym stopniu zaspokajały potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Referencje

Bardzo miło wspominam wizytę w Salonie Palladium. Wystrój wnętrz bardzo eksluzywny, profesjonalnie wykonany zabieg endermologii.

Marta

Solidnie wykonany zabieg Hydradermie – profesjonalna opieka.

Joanna

Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej obsługi przed moim weselem – fryzura i makijaż były świetne!

Anna

W Studio Urody Palladium mogą Państwo skorzystać z kompleksowych zabiegów pielęgnacyjnych, które bardzo korzystnie wpływają na zdrowie. Naszym celem jest nie tylko niwelowanie niedomagań związanych z ludzkim wyglądem, ale przede wszystkim nieustanne wydobywanie piękna. Nasz zespół tworzą pasjonaci, którzy uczynią wszystko, by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Partnerzy

 

Bon upominkowy

Współpraca

Dermatolog

Specjalistyczne konsultacje i zabiegi z zakresu dermatologii:
usuwanie:

  • zmarszczek (botox, kwas hialuronowy),
  • rozszerzonych naczyń krwionośnych,
  • przebarwień i innych zmian skórnych.

Dietetyk

Indywidualne programy odchudzające i lecznicze, poradnictwo żywieniowe.

Umów się! 32 226 17 69.