autoryzowany salon Guinot
Zadzwoń do nas: 32 226 17 69
43-190 Mikołów ul.Powstańców 11 Zobacz na mapie
Manicure

Manicure

Manicure

Manicure to zabieg kosmetyczny upiększający paznokcie dłoni. Polega na usunięciu skórek oraz nadaniu odpowiedniego kształtu płytce paznokcia. Lakiery OPI, Alessandro, na których pracujemy, są trwałe i nadają połysk paznokciom. Dłon jest nawilżona i piękna.

Alessandro International w Palladium

Marka Alessandro w ciągu 20 lat swojego istnienia stała się światowym liderem w dziedzinie zastosowania żeli światłoutwardzalnych. Ponadto specjalizuje się w pielęgnacji dłoni, stóp oraz paznokci. Dzięki innowacyjnym produktom oraz nowatorskiej koncepcji działania firma w błyskawicznym tempie zyskała światową renomę. Rozwiązania Alessandro International wykorzystujemy w Palladium.

Zabiegi w Palladium

Manicure biologiczny

Cechą charakterystyczną tego zabiegu jest jest łagodne traktowanie paznokci. Nasze kosmetyczki nie stosują metalowych narzędzi takich jak: pilnik czy też nożyczki. Paznokcie skracane są za pomocą papierowych lub szklanych pilniczków. Skórki zmiękczamy przy użyciu specjalnego płynu Alessandro, po czym odsywamy patyczkiem, jeżeli jest to konieczne delikatnie wycinamy.

Tipsy

Przedłużanie naturalnej płytki paznokcia metodą biologiczną,która wzmacnia je , nadając im odpowiedni kształt i długość.Efekt zabiegu utrzymuje się ok.3-4 tygodni,po tym okresie należy wykonać tzw.korektę.

Żelowanie naturalnej płytki paznokci

Naturalne wzmocnienie paznokci,przy użyciu żeli bezkwasowych,światłoutwardzalnych firmy Alessandro International,która ma wieloletnie doświadczenie w upiększaniu i pielęgnacji dłoni.

Co to jest lakierożel OPI?

O.P.I

Nowa generacja żelu, bazująca na nowych osiągnięciach w chemii polimerów. Jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki.

Lekka formuła żelu o drobnych molekułach – cudowna lekkość aplikacji, bezpieczeństwo dla płytki paznokciowej oraz ekspresowe usuwanie produktu.

Brylantowy połysk, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą.

Technika pracy niemal identyczna jak malowanie lakierem O.P.I.

Nie niszczy płytki paznokcia przy nakładaniu oraz zdejmowaniu żelu.

Utrzymuje się do trzech tygodni.

Artystyczne zdobienie paznokci (cyrkonie, kalkomanie, zdobienie akrylem)

Zdobienie to ważny etap doprowadzania paznokci do doskonałości. Doświadczenie jakie posiadamy w tym zakresie pozwoli na wprowadzenie w zachwyt nie tylko naszej Klientki, ale całego jej otoczenia. Oszałamiający efekt gwarantowany.

Zabiegi pielęgnacyjne dłoni

Do podstawowych założeń pielęgnacji dłoni zaliczyć należy: nawilżanie skóry suchej, oraz wzmocnienie naskórka zniszczonego częstym myciem silnymi preparatami antybakteryjnymi. Ponadto pielęgnacje dłoni stosuje się w celu wzmocnienia łamliwych paznokci i polepszenie ogólnego wyglądu dłoni.Zabieg pielęgnacyjny wykonujemy przy pomocy samorozgrzewających rękawic firmy Alessandro International.

Zadzwoń do nas

Umów się na wizytę: 32 226 17 69

Wyślij e-mail

Zarezerwuj termin: kontakt@palladiummikolow.pl

 

Bon upominkowy

Współpraca

Dermatolog

Specjalistyczne konsultacje i zabiegi z zakresu dermatologii:
usuwanie:

  • zmarszczek (botox, kwas hialuronowy),
  • rozszerzonych naczyń krwionośnych,
  • przebarwień i innych zmian skórnych.

Dietetyk

Indywidualne programy odchudzające i lecznicze, poradnictwo żywieniowe.

Umów się! 32 226 17 69.